WAI | Skontaktuj się z nami! Telefon: (22) 870 08 08

O nas

MKM Trans to przede wszystkim doświadczenie, profesjonalizm i troska o klienta. Poznaj nas bliżej.

Kilka słów o MKM TRANS

Firma MKM TRANS działa na rynku od 2008 roku, ale jej właściciele mają doświadczenie w branży transportowej od ponad 12 lat. W 2008 roku założyli Konsorcjum „MKM TRANS” w skład którego weszły trzy największe firmy oferujące przewóz osób niepełnosprawnych na terenie Warszawy i okolic (GAMA TRANS, SABAK, MF TRANS). Jeszcze w tym samym roku Konsorcjum przeistoczyło się w MKM TRANS Sp. z o.o. i od tej pory jest jedną z najważniejszych firm zajmującą się kompleksowym przewozem osób niepełnosprawnych i liderem rynku w Warszawie (od 1 października 2008 roku realizujemy umowę na świadczenie usług przewozu osób niepełnosprawnych dla Miasta Stołecznego Warszawy).

Najważniejsze cechy wyróżniające MKM TRANS to:

 • wieloletnie doświadczenie w branży transportowej
  Ponad 12 lat pracy, od 2008 roku jako MKM TRANS.
 • nastawienie na potrzeby i oczekiwania osób niepełnosprawnych
  Od początku działalności naszym głównym celem jest zapewnienie komfortu naszym pasażerom i to z myślą o osobach niepełnosprawnych rozwijamy zarówno flotę naszych samochodów jak i umiejętności kierowców i opiekunów. Nie jesteśmy przebranżowioną formą transportową, to dla osób niepełnosprawnych działamy i rozwijamy się.
 • stale rozwijana, nowoczesna flota samochodów
  Nasza flota składa się z ponad 20 nowych samochodów marki Mercedes i Citroen w pełni dostosowanych do potrzeb naszych klientów.
 • wykwalifikowani kierowcy i opiekunowie osób niepełnosprawnych
  Przewóz osób niepełnosprawnych realizujemy zawsze w zespołach dwuosobowych – kierowca i opiekun. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje – w tym kursy pierwszej pomocy – oraz wieloletnie doświadczenie.
 • profesjonalny, kompleksowy zakres usług
  Świadczymy usługi „od drzwi do drzwi” tzn. personel zapewnia pomoc w dotarciu z domu do samochodu i z samochodu do miejsca przeznaczenia. Dodatkowo oferujemy własny sprzęt przydatny w transporcie począwszy od standardowych wózków inwalidzkich po schodołazy.
 • pełna dostępność 7 dni w tygodniu
  Nasz dyspozytor czeka na państwa zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
 • stale rosnąca liczba zadowolonych klientów
  Poza umową z M. St. Warszawa na stale współpracujemy z róznego rodzaju placówkami edukacyjnymi, firmami i fundacjami. Na stronie dostępne są niektóre z naszych rekomendacji.
 • Nowoczesna flota samochodów

  Jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w Polsce, specjalizujących się w transporcie osób niepełnosprawnych. Na chwilę obecną posiadamy ponad 30 nowoczesnych samochodów, w pełni przystosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  MKM Trans nowoczesna flota samochodów

 • Przewóz osób niepełnosprawnych

  Świadczymy usługi „od drzwi do drzwi” tzn. personel zapewnia pomoc w dotarciu z domu do samochodu i z samochodu do miejsca przeznaczenia. Dodatkowo oferujemy własny, specjalistyczny sprzęt przydatny w transporcie, począwszy od standardowych wózków inwalidzkich po schodołazy.

  Przewóz osób niepełnosprawnych