WAI | Skontaktuj się z nami! Telefon: (22) 870 08 08

O nas

MKM Trans to przede wszystkim doświadczenie, profesjonalizm i troska o klienta. Poznaj nas bliżej.

Grudzień 19th, 2011

Anglojęzyczna wersja strony oraz wersja WAI

Mamy przyjemność zakomunikować zakończenie wstępnego etapu prac nad witryną firmy MKM Trans w języku angielskim. W tym momencie z każdego poziomu strony można przenieść się do wersji anglojęzycznej klikając w ikonę brytyjskiej flagi w prawym górnym rogu strony.

Udostępniliśmy także wersję WAI witryny. Jest to wersja przeznaczona dla osób niepełnosprawnych – zwłaszcza z uszkodzeniami wzroku (osoby niewidzące lub niedowidzące). Dzięki odpowiedniej konstrukcji tej wersji witryny, niepełnosprawni użytkownicy mogą w wygodny sposób odtworzyć znajdującą się na niej zawartość.

Podejmujemy dalszą pracę aby strona firmy MKM Trans spełniała wszystkie sieciowe standardy dotyczące zarówno kodu jak i przystosowania witryny dla najważniejszej dla nas grupy odbiorców jakimi są osoby niepełnosprawne.
Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

Grudzień 19th, 2011

Nowa galeria zdjęć

Na początku listopada odświeżyliśmy galerię zdjęć naszych samochodów. Efekty pracy mogą państwo obejrzeć na stronie naszej galerii oraz na poszczególnych podstronach serwisu.
W niedalekiej przyszłości planujemy dodanie materiałów archiwalnych oraz zamieszczanie zdjęć naszych klientów.

Wrzesień 26th, 2011

Nowa odsłona witryny MKM Trans

Witamy na odświeżonej wersji strony MKM Trans. Mamy nadzieję że nowa szata graficzna pozwoli Państwu w szybszy i łatwiejszy sposób poruszać się po naszej witrynie oraz lepiej poznać MKM Trans.
W ciągu najbliższych dni planujemy wprowadzić także wersję angielską strony oraz przystosować stronę do potrzeb osób niepełnosprawnych (tzw. wersja WAI).