WAI | Skontaktuj się z nami! Telefon: (22) 870 08 08

O nas

MKM Trans to przede wszystkim doświadczenie, profesjonalizm i troska o klienta. Poznaj nas bliżej.


Dodatkowe wyposażenie

Samochody MKM TRANS są specjalnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Każdy posiada m.in.

  • klimatyzację
  • system audio / DVD
  • platformy, windy, lub najazdy dla wózków inwalidzkich
  • specjalne pasy do mocowania wózków
  • fotele pasażerów z regulacją kąta pochylenia oparcia
  • indywidualne oświetlenie
  • systemy łączności radiowej
  • nawigację satelitarną

Przewóz osób niepełnosprawnych odbywa się w zespołach dwuosobowych (wykwalifikowany opiekun + kierowca) co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa naszych pasażerów.

Samochody na życzenie klienta mogą być wyposażone w dodatkowy sprzęt niezbędny przy transporcie taki jak wózki inwalidzie czy schodołazy.Nasze samochody

Nasza flota składa się z ponad 30 nowoczesnych samochodów w pełni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (posiadają m.in. zamontowane platformy, windy, najazdy oraz pasy do mocowania wózków inwalidzkich).
Wszystkie wyposażone są dodatkowo w klimatyzację, systemy rozrywki audio / DVD oraz łączność radiową z centralą dyspozytorską. Poniżej prezentujemy opisy poszczególnych modeli oraz ich zdjęcia.

Citroën Jumper

Citroen JumperCitroën Jumper drugiej generacji pojawił się na rynku w 2006 roku. Wnętrze Jumpera jest bardzo komfortowe (klimatyzacja, system audio / DVD, nawigacja satelitarna) i w niczym nie ustępuje samochodom osobowym. Łatwość montażu dodatkowego, specjalistycznego wyposażenia sprawia, że samochody tej marki stały się jednymi z najchętniej wybieranych opcji przy transporcie osób niepełnosprawnych.

Ilość miejsc i konfiguracje przestrzeni

Samochody posiadają w standardzie w zależności od wersji od 3 do 17 miejsc siedzących jednak przestrzeń w środku można dowolnie konfigurować pod kątem przewożonych osób (np. 5 wózków inwalidzkich i 5 dodatkowych osób).

Więcej zdjęć >>

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes SprinterDruga generacja Mercedesa Sprintera została wyprodukowana 2005 r. W tym modelu Mercedes największy nacisk postawił na bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerów nie zapominając o ich komforcie jazdy. W seryjnym wyposażeniu znalazły się dotychczas opcjonalne systemy bezpieczeństwa czynnego: ESP z ABS, ASR, MSR, BAS i EBD, poduszka powietrzna dla kierowcy itp. Nasze samochody, poza standardowym wyposażeniem, posiadają klimatyzację oraz systemy audio / DVD oraz oczywiście są w pełni przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ilość miejsc i konfiguracje przestrzeni

Samochody posiadają w standardzie od 3 do 19 miejsc siedzących jednak przestrzeń w środku można dowolnie konfigurować pod kątem przewożonych osób (np. 5 wózków inwalidzkich i 5 dodatkowych osób).

Więcej zdjęć >>