WAI | Skontaktuj się z nami! Telefon: (22) 870 08 08

Usługi

MKM TRANS zajmuje sie przewozem osób a naszą specjalizacja jest przewóz osób niepełnosprawnych.

Przewozy turystyczne i indywidualne

Poza świadczeniem usług dla osób niepełnosprawnych oferujemy również osobowe usługi transportowe na terenie całego kraju. Przewozy realizujemy nowymi, doskonale wyposażonymi busami (modele jakimi operujemy to m.in. Mercedes Sprinter oraz Citroen Jumper). W zależności od wersji mogą one przewieźć łącznie nawet do 19 osób. Każdy z nich wyposażony jest dodatkowo w klimatyzację, systemy rozrywki audio / DVD, w pełni regulowane siedzenia oraz indywidualne oświetlenie dla pasażerów.

  • Nasze usługi obejmują dowolny rodzaj transportu osobowego, wliczając w to zlecenia stałe (dowozy do szkół, szpitali, placówek rehabilitacyjnych, transfery do i z miejsca pracy) jak i jednorazowe (spotkania towarzyskie, wesela, pogrzeby, przysięgi, zawody sportowe, trasy koncertowe, dowóz pracowników na konferencje, zjazdy, szkolenia, transfery z/do lotniska, hotelu itp.).
  • Nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie w obsłudze wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i transportu osobowego na terenie całego kraju.
  • Współpracujemy z firmami z wielu branż w tym z biurami podróży.
  • Nasze ceny są konkurencyjne i negocjowane.
Cennik

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, uwzględniające zarówno rodzaj wykonywanej usługi, jej wielkość jak i oczekiwania klientów. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń!