O nas

wstecz

Referencje

Poniżej prezentujemy wycinki niektórych z listów referencyjnych otrzymanych od naszych Klientów. Serdecznie za wszystkie dziękujemy.

Polskie Stowarzyszenie Stwardnienia Rozsianego

Logo Polskie Stowarzyszenie Stwardnienia Rozsianego

Przez cały czas trwania współpracy, firma MKM Trans dała się poznać jako rzetelny, profesjonalny partner. Wykazała się dobrą organizacją oraz pełnym zaangażowaniem załogi zatrudnionej przy realizacji zleceń. Bazując na dotychczasowej współpracy uważam firmę MKM Trans za godną polecenia wszystkim, którym zależy na usługach transportowych dla osób niepełnosprawnych, świadczonych na wysokim poziomie.

Dr Elżbieta Doraczyńska, Przewodnicząca Rady Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego

Urząd Miasta Stołecznego Warszawa

Logo Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

Bardzo dziękuję za profesjonalną i sympatyczną obsługę w dniach 6-10 grudnia 2010 r. wizyty studyjnej, w której wzięli udział przedstawiciele Departamentu Ochrony Zabytków Miasta Bergen, w tym jedna osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim. Wszystkie kursy specjalistycznego przewozu osób niepełnosprawnych ruchowo, zrealizowane przez MKM Trans Sp. z o.o. zostały wg ustalonego harmonogramu.

Ewa Nekanda-Tropka, Stołeczny Konserwator Zabytków

Fundacja Dzielna Matka

Logo Fundacji Dzielna Matka

Fundacja "Dzielna Matka" Pomocy Rodzinom Dzieci z Niepełnosprawnością Sprzężoną składa gorące podziękowania firmie MKM TRANS za profesjonalny transport i serce okazane dzieciom podczas wycieczek szkolnych i codziennych przewozów uczniów.

Vanessa Nachabe-Grzybowska, Prezes Fundacji Dzielna Matka

Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach

Logo Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby na Wózkach

Zarząd Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby na Wózkach "FOUR KINGS" składa serdeczne podziękowania firmie przewozowej MKM TRANS za zaangażowanie, życzliwość oraz profesjonalizm usług przy dowozie zawodników Sekcji Sportowej FOUR KINGS na treningi sportowe.

Dominik Wietrak, Prezes Zarządu WSRNW FOUR KINGS

 

Naszymi klientami są m.in:

wstecz

Dane adresowe:

MKM Trans sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 53, pok. 510, piętro V
04-028 Warszawa
Telefon / fax: (22) 870 08 08
E-mail: biuro@mkmtrans.com.pl

Menu "O nas"