Nasze samochody

wstecz

Nasza flota składa się z ponad 30 nowoczesnych samochodów w pełni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych posiadają m.in. zamontowane platformy, windy, najazdy oraz pasy do mocowania wózków inwalidzkich).
Wszystkie wyposażone są dodatkowo w klimatyzację, systemy rozrywki DVD oraz łączność radiową z centralą dyspozytorską. Poniżej prezentujemy opisy poszczególnych modeli oraz ich zdjęcia.

Citroën Jumper

Citroen Jumper
Citroën Jumper drugiej generacji pojawił się na rynku w 2006 roku. Wnętrze Jumpera jest bardzo komfortowe (klimatyzacja, system audio / DVD, nawigacja satelitarna) i w niczym nie ustępuje samochodom osobowym. Łatwość montażu dodatkowego, specjalistycznego wyposażenia sprawia, że samochody tej marki stały się jednymi z najchętniej wybieranych opcji przy transporcie osób niepełnosprawnych.

Ilość miejsc i konfiguracje przestrzeni

Samochody posiadają w standardzie w zależności od wersji od 3 do 17 miejsc siedzących jednak przestrzeń w środku można dowolnie konfigurować pod kątem przewożonych osób (np. 5 wózków inwalidzkich i 5 dodatkowych osób).
Więcej zdjęć >>

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes Sprinter
Druga generacja Mercedesa Sprintera została wyprodukowana 2005 r. W tym modelu Mercedes największy nacisk postawił na bezpieczeństwo zarówno kierowcy jak i pasażerów nie zapominając o ich komforcie jazdy. W seryjnym wyposażeniu znalazły się dotychczas opcjonalne systemy bezpieczeństwa czynnego: ESP z ABS, ASR, MSR, BAS i EBD, poduszka powietrzna dla kierowcy itp.
Nasze samochody, poza standardowym wyposażeniem, posiadają klimatyzację oraz systemy audio / DVD oraz oczywiście są w pełni przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ilość miejsc i konfiguracje przestrzeni

Samochody posiadają w standardzie od 3 do 19 miejsc siedzących jednak przestrzeń w środku można dowolnie konfigurować pod kątem przewożonych osób (np. 5 wózków inwalidzkich i 5 dodatkowych osób).
Więcej zdjęć >>

wstecz

Dane adresowe:

MKM Trans sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 53, pok. 510, piętro V
04-028 Warszawa
Telefon / fax: (22) 870 08 08
E-mail: biuro@mkmtrans.com.pl

Menu "O nas"